DEFENCE COLOR LIPLUMIERE

L1,550

Ka stok

In Stock

SKU: 10066

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Laps buzesh me SPF 15, me efekt iluminues dhe volumizues. I disponueshem ne 6 ngjyra (501-506).

permban

Tokoferole: Veti mbrojtese dhe antioksiduese.

Skualene vegjetale: Efekt zbutes dhe mbrojtes.

Filtra UVA-UVB (SPF 15) : Mbrojne buzet nga rrezet e diellit.

perdorimi

Aplikojeni si cdo buzekuq tjeter.

paketimi

2 ml