DEFENCE COVER BODY CORRECTIVE FOUNDATION

L3,950

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11122

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Fondatine me mbulim te larte, me SPF 15, specifike per tu perdorur ne trup per mbulimin e problemeve si: vitiligo, venat varikoze, strijat, tatuazhet dhe shenjat nga plage te ndryshme.

E testuar per nikelin, kromin, kobaltin

Pa arome, pa konservues, pa gluten.

specifikime

E pershtatshme per lekurat sensitive dhe intolerante me probleme me diskolorimin.

Rezistent ndaj ujit dhe djersitjes.

Nuk le shenje ne rroba.

E disponueshme ne 2 ngjyra.

permban

  • Pigmente te mikronizuara
  • Talk: matifikon lekuren
  • Filtra mineral UV (oksid zinku)

perdorimi

Aplikoni fondatinen ne zonen problematike me ndihmen e nje sfungjeri.