DEFENCE COVER CORRECTIVE FACE POWDER

L2,450

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11123

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Puder per fytyren me nje teksture te lehte dhe e padukshme. Ndihmon ne fiksimin e make up-it dhe matifikimin e lekures. I pershtatshem me te gjitha tonet e lekures.

Pa arome, pa konservues, pa gluten.

 E testuar per nikelin, kromin, kobaltin

permban

  • Pigmente te mikronizuara
  • Talk: matifikon lekuren

perdorimi

Pasi keni mbaruar make up-in aplikoni pudren me ndihmen e nje furce ne fytyre dhe qafe.