DEFENCE DEO FRESH 48H

L970

Ka stok

In Stock

SKU: 10774

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Deodorant ne forme spraji, per djersitje normale dhe per nje ndjesi freskie qe zgjat deri ne 48 ore . Nuk le njolla ne rroba. Permban parfum.

 

 

permban

Klorhidrat alumini: Antiperspirant, rregullon djersen duke punuar siperfaqesisht ne nivelin e kanaleve sekretore te gjendrave te djerses.

Trietil citrat: Lufton aktivitetin e enzimave bakteriale, pergjegjese per shperberjen e djerses dhe krijimin e aromes se pakendshme.

Mentol dhe Mentil Laktat: Japin nje ndjenje freskie menjehere dhe per nje kohe te gjate.

Bisabolol dhe Aloe: Mbrojne dhe qetesojne lekuren.

perdorimi

Aplikoni produktin ne lekure te pastruar dhe te thate.

paketimi

150 ml