DEFENCE ELIXAGE CONTOUR R3 EYE-LIP BALM

L3,800

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2002

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem dite antirrudhe per zonen e syve dhe buzeve. Ofron nje efekt te trefishte antirrudhe: Riparon, ridensifikon dhe rigjeneron lekuren tuaj.

permban

Ekstrakt bioteknologjik i algave alpine: Ekstrakt i vecante i cili aktivizon mekanizmat e detoksifikimit te qelizave, rrit jetegjatesine e tyre dhe rinderton lidhjen derme-epiderme.

GGP: Perberes aktiv qe stimulon rigjenerimin e elementeve mbeshtetes te lekures, duke luftuar humbjen e densitetit dhe shenjat e plakjes se lekures.

Vaj avokado dhe gjalp shea: Efekt mbrojtes dhe rigjenerues.

Agjent teksturizues “soft-focus”: I japin kremit teksure te bute dhe minimizojne pamjen e rrudhave.

permban

Aplikoni kremin ne mengjes tek konturi i buzeve dhe syve dhe masazhojeni butesisht.

paketimi

30 ml