DEFENCE HAIR NEW DERMOSOTHING CREAM CONDITIONER

L1,000

Ka stok

In Stock

SKU: 12001

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Balsam kremoz qe i ben flokët më të menaxhueshëm, të butë, rrezatues dhe plot gjallëri. I pasuruar me përbërës qetësues që ofrojnë lehtësim ne raste te acarimit te lekures se kokës.

specifikime

Pro-vitamina B5 (panthenol) ka efekte hidratuese dhe mbrojtëse në lëkurën e kokës. Depërton lehtësisht në flokë dhe rikthen hidratimin në to, duke luftuar dëmtimet e shkaktuara nga agjentët mjedisorë dhe trajtimet e ashpra të stilimit të flokëve.

Ekstrakti i zambakut të ujit me efekte qetësuese, zvogëlon ndjeshmërinë ndaj nxehtësisë dhe irrituesve kimikë, si dhe qetëson irritimin e mundshëm.

Aloe vera ka efekte mbrojtëse dhe qetësuese, veçanërisht të dobishme në rastin e lëkurës së ndjeshme dhe lehtësisht të irrituar.

Perdorimi

Pas larjes me shampo, shpërndajeni në lëkurën e kokës dhe në gjatësinë e flokëve duke masazhuar. Lëreni të qëndrojë për disa minuta para se ta shpëlani.

paketimi

200 ml