DEFENCE REBALANCING CLEANSING GEL

L1,700

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2081

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Lares fytyre ne trajte xheli i pershtatshem per lekura mikse dhe te yndyrshme edhe kur ato jane sensitive. Largon ne menyre delikate yndyren dhe cdo papasterti nga lekura duke i dhene lekures nje efekt mat.

 

permban

Rreshira Pistacia lentiscus:  Ndihmon ne balancimin e yndyres se tepert. Redukton imperfeksionet e lekures dhe minimizon poret.

Polifenole norvegjeze: Polifenole me veprim antibakterial dhe antioksidant te fuqishem.

Uje i distiluar(Mente) dhe vajra esencial: I japin lekures ndjesine e freskise.

perdorimi

Perdoret dy here ne dite per pastrimin e fytyres. Aplikojeni ne lekure te lagur me levizje rrethore, duke shmangur kontaktin me syte dhe duke e aplikuar vecanerisht ne zonen T (balle, hunde dhe mjeker). Shpelajeni me uje te vaket.

paketimi

150 ml