Purifying Mask

L2,500

Ka stok

In Stock

SKU: 1121

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maske per fytyren, e pershtatshme per lekure te yndyrshme.

specifikime

– Redukton njollat te shkaktuara nga aknet.

– Redukton prodhimin e tepert te sebumit

– Redukton inflamacionin

– Pastron lekuren nga qelizat e vdekura

– Efekt natyral adstringjent

– Efekt keratolitik

– Efekt baktericid

– Hidratues

– Emolient

perdorimi

Perdoret 1-2 here ne jave.

Lereni te veproje per 20 minuta dhe pastaj shpelajeni me uje te bollshem.

paketimi

75 m

perberja

Kompleksi anti –sebum (ekstrakt nga gjethet e ullirit)

Ekstrakt aloe vera

Argjil te bardhe (permban mg dhe zn).

Fomes officinalis

nuk permban

Konservante, pa parfum dhe pa gluten.