TOTAL REGENERATION NIGHT CREAM REGULAR

L5,500

Ka stok

In Stock

SKU: 10207

Pershkrimi i produktit

Krem nate për lëkurat mikse dhe ato të yndyrshme. Rigjeneron lëkuren tuaj nderkohë që ju flini.

Përmban ekstrakte të Eldeweis, e cila lufton shenjat e plakjes dhe Matrixyl Synthe’6, e cila i dhuron lëkures suaj një efekt lifting.

Efektet dhe karakteristikat:

  • Hidratim afatgjatë i lëkurës (efekt afatgjatë që zgjat 72 orë)
  • Redukton humbjen transepidermale të ujit
  • Anti-oksidues
  • Formon një film që lidh ujin në sipërfaqen e lëkurës
  • Mbron lëkurën nga tharja
  • Zbut linjat dhe rrudhat
  • Mbron lëkurën nga radikalet e lira të tepërta
  • Pengon enzimat që marrin pjesë në procesin e plakjes së lëkurës
  • Zbut dhe ngre lëkurën

perdorimi

Aplikoni kremin në darkë, pas pastrimit të lëkurës, në fytyrë qafë dhe dekolte.

paketimi

100 ml