NS CAVIAR GOLD ACTIVE DAY FACE CREAM 30ML-9744E

L6,020

Ka stok

In Stock

SKU: 12980

Pershkrimi i produktit

Krem ditë për fytyrën i cili hidraton, nxit prodhimin e kolagjenit, redukton rrudhat dhe tonifikon lëkurën.

Ky krem ditor hidraton dhe trajton lëkurën në mënyrë perfekte. Stimulon prodhimin e kolagjenit, redukton rrudhat dhe tonifikon lëkurën, maskon papërsosmëritë e vogla në lëkurë dhe përmirëson pamjen e lëkurës suaj. Përbërja e lehtë është perfekte për lëkurën e yndyrshme dhe lëkurën e përzier.

Koleksioni Caviar Gold kombinon vetitë unike të havjarit të zi dhe floririt të cmuar të lëngshëm me një kompleks special energjik të barerave të egra – një kompleks unik i krijuar nga barerat e egra siberiane posacërisht për t’ju falur rini dhe bukuri, dhe për ta bërë lëkurën të butë, elastike dhe pa rrudha.

permban

Ekstrakt të havjarit të zi, flori, kompleks barërash të egra, acid hialuronik, etc.

perdorimi

Aplikoni kremin në mëngjes në fytyrë dhe qafe të pastër dhe të thatë.

paketimi

30 ml