NS NORTHERN WHITE PURIFYING FACE MASK-7800E

L1,650

Ka stok

In Stock

SKU: 12970

Pershkrimi i produktit

Maskë për pastrimin e fytyrës për lëkura normale dhe të kombinuara.

Argjila e bardhe largon yndyren e tepert, zbut lekuren dhe qarteson ngjyren e lekures.

Sherebela e eger siberiane i fal energji lekures. Lekura eshte e paster, me shkelqim dhe elastike.

perdorimi

Vendoseni maskën në lekurë te thatë e të pastër. Mbajeni për 5 – 10 minuta. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

paketimi

80 ml.