NS CAVIAR GOLD REJUVENATING DAY FACE CREAM – 9720E

L6,020

Ka stok

In Stock

SKU: 12978

Pershkrimi i produktit

Krem dite i cili trajton dhe hidraton ne menyre te persosur lekuren tuaj. Kremi ben te mundur stimulimin e prodhimit te kolagjenit, dhe, njekohesisht, redukton rrudhat, rigjeneron dhe tonifikon lekuren, mbulon papersosmerite ne lekure.

Perberja e lehte e kremit eshte perfekte per lekuren e yndyrshme dhe lekuren e perzier.

Koleksioni Caviar Collagen kombinon vetitë unike të havjarit të zi, kolagjenit herbal dhe kompleksit herbal siberian me cilësi hidratuese – një kompleks unik të bimëve të egra siberiane që zgjatin rininë, freskinë dhe bukurinë e lëkurës suaj. Lëkura do të jetë e butë, elastike dhe pa rrudha.

perdorimi

Vendoseni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrën dhe qafën e pastër dhe të thatë.

Permban

  • Ekstrakt havjari i zi
  • Flori
  • Kompleks Barërash të Egra me veti Energjike
  • Acid Hialuronik
  • Polipeptide SYN®- COLL
  • Vitaminë F

 

paketimi

50 ml.