PURIFYING BALANCER COMPLEX 25 X 2 ML

L4,250

Ka stok

In Stock

SKU: 11801

Pershkrimi i produktit

Ampula të përqëndruara të cilat normalizojnë prodhimin e yndyrës dhe reduktojnë imperfeksionet. Ideale për lëkurat e yndyrshme dhe me imperfeksione.
Përmban ekstrakte të lajthisë, limonit dhe frutit tamarind.

perdorimi

Aplikoni produktin në dorë dhe më pas shpërndajeni butësisht në fytyrë, qafë dhe dekolte. Më pas aplikoni kremin tuaj të zakonshëm.