Normalizing Skin Complex

L3,000

Ka stok

In Stock

SKU: 1093

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Serum per balancimin e nivelit te yndyres dhe reduktimin e njollave ne lekure.

specifikime

– Redukton prodhimin e tepert te sebumit

– Efekt keratolitik dhe baktericid.

– Eleminon qelizat e vdekura ne lekure dhe hap poret

– Qeteson dhe hidraton lekuren.

perdorimi

Aplikoni Normalizing skin complex butesisht mbi fytyre. Pas aplikimit 2 here ne dite per nje periudhe 6 javore vihet re nje permiresim i dukshem i problemeve te lekures me yndyre dhe njolla. Eleminohet ndjeshem prodhimi i sebumit, i pikave te zeza dhe i pustulave te akneve.

paketimi

30 ml

permban

-Kompleksi anti-sebum: (Ekstrakt nga gjethet e ullirit)

-Acidi salicilik

-Ekstrakt aloe vera

-Ekstrakti i algave te kuqe (Condrus crispus)

nuk permban

Konservante, pa parfum dhe pa gluten.