Crema Antimacchie – Hyper White BIO

L3,970

Ka stok

In Stock

SKU: 2260

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem me efekt zbardhues. Trajtim intensiv i cili redukton dhe parandalon njollat ne fytyre, trup dhe duar.

I pershtatshem per tu perdorur gjate gjithe vitit, per te gjitha tipet e lekures, edhe per ato sensitive. Permban gjithashtu filtra mbrojtes ndaj diellit, qe parandalojne krijimin e njollave. E pasur me acid glikolik 2%, derivate aktive te soya-s dhe lipozome. Acidi glikolik i kombinuar me yarrow (bari i pezmit), ndihmon ne stimulimin e rigjenerimit qelizor. Derivatet aktive te soya-s inhibojne enzimen, e cila merr pjese ne prodhimin e melanines dhe lipofuscines(pigmenti i plakjes).

perdorimi

Aplikohet ne mengjes dhe ne mbremje, pas larjes se fytyres me SWEET BIO-PEELING LIQUID SOAP dhe perdorimit te BEFORE TREATMENT LOTION, vetem ne zonat problematike (nuk shperlahet).

paketimi

50 ml