Melafadin Day protection

L3,000

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1348

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem dite me SPF 20 I cili parandalon formimin e njollave ne lekure.

PERDORIMI

Aplikoni ne mengjes pas pastrimit te fytyres.

PAKETIMI

50 ml

PERBERJA

  • Acid Lipoaminik
  • Solucioni Diacetyl Boldine
  • Ekstrakti bimor SORR,
  • Ekstrakt I algave te kuqe
  • ISIS

NUK PERMBAN

Konservante, parfum dhe gluten.