FAIR SKIN COMPLEX 7 X 2 ML

L1,900

Ka stok

In Stock

SKU: 11803

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Amplua të përqëndruara për trajtimin e hiperpigmentimit dhe njollave kafe të lëkurës.
Permban: Vitaminë C dhe ekstrakte nga rrënja e pemës së manit.

perdorimi

Aplikoni produktin në dorë dhe më pas shpërndajeni butësisht në fytyrë, qafë dhe dekolte. Më pas aplikoni kremin tuaj të zakonshëm.