Siero Iper Illuminante BIO & VEGAN

L2,550

Ka stok

In Stock

SKU: 1665

Pershkrimi i produktit

Serum antirrudhe per fytyren, me arome agrumesh dhe me teksture te lehte qe perthithet lehtesisht nga lekura.

Bio. Vegan. E testuar per nikelin.

permban

Fitokopleks te pasur me citroflavonoide te kapsuluara ne lipozome shume te penetrueshme – efekt te trefishte: 1. Ndihmon ne procesin e rigjenerimit qelizor. 2. Minimizon njollat duke frenuar enzimen qe merr pjese ne prodhimin e melanines. 3. Ushtron efekt qetesues dhe redukton skuqjet ne lekure.

Acid hialuronik me tre pesha te ndryshme molekulare, aloe vera dhe shege – efekt te fuqishem antirrudhe, veti hidratuese dhe antioksiduese.

perdorimi

Aplikoni kremin ne mengjes dhe ne mbremje me masazh te lehte derisa te perthithet plotesisht. Mund te kombinohet me Crema Cellule Staminali dhe Acido Ialuronico Puro. Ideal si baze per make-up-in.

paketimi

30 ml