O.SH FACE PEELING PUMPKIN&HONEY 75ML-40834E

L700

Ka stok

In Stock

SKU: 12939

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Peeling për lëkurë të yndyrshme.

Formula, e bazuar në vajin organik të kungullit dhe mjaltin, ndihmon në kontrollin e yndyrshmërisë së lëkurës dhe i siguron asaj ushqim.

perdorimi

Aplikojeni në lëkurën e pastër të fytyrës, duke shmangur zonën e syve dhe buzëve, lëreni për 8-10 minuta, më pas shpëlajeni me ujë. Përdoreni 1-2 herë në javë. Mos e përdorni në lëkurë të irrituar.

paketimi

75 ml.