Clarifying Cleansing Gel

L2,200

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1031

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xhel pastrues per fytyren, i pershtatshem per lekure te yndyrshme.

specifikime

– Largon yndyren e tepert

– Me efekt keratolitik

– E le lekuren e paster dhe te bute.

perdorimi

Aplikoni xhelin ne mengjes dhe ne mbremje, masazhojeni 3-5 minuta dhe me pas shpelajeni me uje te bollshem

paketimi

200 ml

perberja

Ekstrakt i majase

Alantoin

nuk permban

Konservante, pa parfum dhe pa gluten.