Purifying Cleansing Gel

L2,570

Ka stok

In Stock

SKU: 13205

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xhel pastrues me panthenol për pastrimin e lëkurës së yndyrshme dhe me njolla. Ky xhel pastrues heq papastërtitë dhe sebumin e tepërt duke ruajtur lagështinë e lëkurës.

Permbajtja

  • Decil glukozid (surfaktant sheqeri): Agjent pastrues me bazë vegjetale për pastrim të butë të lëkurës.
  • Panthenol: Provitamin B5. Panthenoli ka veti hidratuese dhe anti-inflamatore. Kjo ndihmon në zbehjen e skuqjes. Përveç kësaj, panthenoli ka veti qetësuese.

perdorimi

Aplikoni xhelin pastrues në fytyrë, qafë dhe dekolte. Shpëlajeni tërësisht.

paketimi

200 ml.