Microsilver Serum

L3,200

Ka stok

In Stock

SKU: 3050

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Serum ideal per trajtimin e lekures me yndyre, njolla dhe akne.

specifikime

– Stimulon rigjenerimin e lekures,

– Eleminon aknet

– Efekt keratolitik

– Efekt antimikrobial

– Efekt antiinflamator

– Efekt hidratues

– Efekt emolient

perdorimi

Aplikoni serumin ne mengjes ose ne darke. Ideal nese kombinohet sipas skemes me poshte:

Mengjes: Clarifying cream gel + microsilver serum

Mbremje: AHA face cream + microsilver serum

paketimi

30 ml

perberja

Microsilver (puder argjendi)

Acid glikolik.

Glicerina

Alantoina

D –panthenol

nuk permban

Konservante, pa parfum dhe pa gluten.