DEFENCE XAGE SKINERGY

L4,550

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2136

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Serum kunder rrudhave, me tekture te lehte, te lemuar, qe perthithet lehtesisht nga lekura. Stimulon rigjenerimin qelizor duke luftuar keshtu edhe rrudhat me te thella. Permban perqindje te larte te kompleksit Rejuvanate SGF .

Rekomandohet: Per te fuqizuar efektin antirrudhe te kremit.

permban

Rejuvenate SGF™: Kompleks me perberes te vecante, duke perfshire matrikine, sakaride te prodhuara bioteknologjikisht dhe ekstrakt te paster te krokodit, qe stimulojne clirimin e faktoreve kryesore te rigjenerimit se lekures, duke rritur keshtu aktivitetin e fibroblasteve dhe biodisponueshmerine e kolagjenit natyror, elastines dhe acidit hialuronik.

Mikrosfera me efekt “Soft FOCUS”: Reduktojne dukshem rrudhat. I japin lekures ndjesi mendafshi duke e bere me rrezatuese.

perdorimi

Aplikoni disa pika te produktit  ne mengjes dhe ne mbremje ne fytyre dhe dekolte pas pastrimit te lekures. Pas tij aplikoni kremin tuaj te perditshem.

paketimi

30 ml