Ginger Mint Comfort Tea

L970

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11245

Pershkrimi i produktit

Caj mente dhe xhinxheri. Vecanerisht efikas pas vakteve te renda.

Pa kafeinë, shije dhe ngjyrë artificiale, konservantë dhe sheqer. Jo-OMGj

perdorimi

Vendosni 1 bustinë caji në 200 ml ujë të valuar dhe lëreni të ziej për 4-6 minuta.

paketimi

24 bustina

perberesit

Rrënjë xhinxheri, gjethe mente, rrënja e jamballit, fara kopre.