Hair, Skin and Nails Capsules

L4,150

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10799

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Për lëkurë, flokë dhe thonj të shëndetshëm.

  • Cynatine® klinikisht e testuar

NOW® Solutions Clinically Advanced Hair, Skin & Nails është formuluar me Cynatine® HNS, nje formë e patentuar keratine të tretshme e cila mirëmban flokët dhe thonjtë. Cynatine® HNS gjithashtu ndihmon në ruajtjen e elasticitetit dhe hidratimit të lëkurës, si dhe lufton shenjat e moshës si pasojë e radikaleve të lira. Produkti gjithashtu përmban nutrientë esencialë për shëndetin dhe mirëqenien e lëkurës, flokëve dhe thonjve.

perdorimi

3 kapsula në ditë të shoqëruara me ushqim.

paketimi

90 kapsula

permbajtja

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Vitamin A (si 100% Beta-karroten) 5,000 IU 100%
Vitamin C (si Acid Askorbik) 60 mg 100%
Vitamin E (si d-alfa Tokoferil Sucinati) 30 IU 100%
Tiamin (Vitamin B1) (nga HCl Tiaminës) 10 mg 667%
Riboflavinë (Vitaminë B2) 10 mg 588%
Niacinë (Vitaminë B3) (si Niacinamide) 18 mg 90%
Vitaminë B6 (nga HCl Piridoksine) 2 mg 100%
Acid Folik 400 mcg 100%
Cynatine® HNS (Keratinë e treshme) 500 mg *
MSM (Metilsulfonilmetane) 500 mg *
Xhelatin nga mishi lopës 200 mg *
L-Proline 100 mg *
Equisetum arvense 100 mg *
Acid Hialuronik 50 mg *
Koline (nga Bitartrati Kolinës)  25 mg *
Inositol 25 mg *

perberes te tjere

Celulozë (kapsulë), Palmitat Askorbili dhe Silicë. Vitamin E nga soja.