LIPOSOMAL HYALURONIC ACID, COLLAGEN, VIT.C & Q10

L3,700

Ka stok

In Stock

SKU: 13354

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes liposomal i tretshëm në ujë i cili përmban acid hialuronik, kolagjen, vitamin C dhe koenzimë Q10 me ëmbëlsues dhe aromë ananasi.
Acidi hialuronik vepron si lubrifikant në nyje dhe inde të tjera. Kolagjeni është një proteinë përgjegjëse për nyje të shëndetshme dhe elasticitet të lëkurës, ose shtrirje, Vitamina C kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe Q10 gjeneron energji në trupin e njeriut.

perdorimi

1 bustine në ditë mundësisht gjatë ose pas ngrënies së një vakti.

permban

Peptid i kolagjenit të gjedhit, Vitamin C, Acidi hialuronik, Ko-enzima Q10, Acid citric, etj.

paketimi

30 bustina x 6.5 gramë.