Boron 3mg Veg Capsules

L1,260

Ka stok

In Stock

SKU: 10112

Find in Store

Pershkrimi i produktit

  • Për kocka më të forta
  • Bashkëvepron me kalciumin dhe magnezin

Bori është një mineral aktiv që ka efekt tek kalciumi, magnezi dhe metabolizmi fosforik. Ai është i njohur për suportin e kockave dhe strukturave të tyre.

perdorimi

Merrni 1 kapsulë cdo ditë të shoqëruar me ushqim.

permban

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Bor  (nga boroglukonat kalciumi) 3 mg

paketimi

100 kapsula

Perberes te tjere: Miell orizi, xhelatinë, acid stearik (origjinë bimore)