Niacin 500 mg Tablets

L1,650

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11762

Pershkrimi i produktit

Niacina ul nivelin e kolesterolit LDL dhe rrit HDL, ul nivelin e triglicerideve, parandalon semundjet e zemres, nxit funksionet nervore dhe redukton simptomat e artritit. Niacina (vitamina B3) eshte nje perberes esencial i grupit te vitaminave B.

 

 

permbajtja

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Niacin (Vitamin B-3) (nga 640 mg of Inositol Hexanicotinate) 500 mg 3125%

paketimi

100 tableta