Heavenly Hip Hibiscus™ Tea

L970

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11243

Pershkrimi i produktit

Caj nga lule hibiskus. Mund te konsumohet i ngrohte ose i ftohte.

Pa kafeine, ngjyrues dhe shije artificiale, sheqer dhe konservues. Jo-OMGj

perdorimi

Vendosni 1 bustinë caji në 200 ml ujë të valuar dhe lëreni të ziej për 4-6 minuta. Për rezultate optimale konsumoni 3-4 filxhanë caji në ditë.

paketimi

24 bustina

perberesit

Lule hibiskus, trëndafil i egër, gjethe prasi, kanellë (Cinnamomum burmannii), lëvore e qershisë së egër, lëkurë portokalli, shije natyrale qershie.