Immune Health Oral Spray 50 ml-Better You

L2,200

S’ka stok

Out of stock

SKU: 13301

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes i cili përmban vitamina A, C, D, selen dhe zink, e formuluar posaçërisht për forcimin e sistemit imunitar.

Kontribuon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.

Ruan kockat, flokët, lëkurën dhe thonjtë normalë, të cilët janë sisteme integrale mbrojtëse për trupin.

Shije e shkëlqyer, aromë natyrale portokalli dhe pjeshke.

permbajtja

Vitamina A: Rregullon aktivitetin e qelizave B për të mbajtur homeostazën immune.
Vitamina C: Stimulon prodhimin e qelizave të bardha të gjakut për të luftuar infeksionet.
Vitamina D: Rrit prodhimin e citokinave anti-inflamatore p.sh., IL-10
Seleni: Rrit imunitetin anti-viral.
Zinku: Aktivizon enzimat për të zbërthyer proteinat në viruse dhe baktere.

perdorimi

Shtypni pompën 3 herë që lëngu të rrjedhë.

Shkundni mirë para çdo përdorimit. Spërkateni me kujdes në gojë dhe mbajeni për disa sekonda.

E përshtatshme për:

  • Të rriturit
  • Fëmijët e moshës 13 vjeç e lart
  • I përshtatshëm për vegjetarianët, diabetikët dhe personat intolerant ndaj glutenit

 

paketimi

50 ml.