Latte Bifasico Lenitivo BIO & VEGAN

L1,140

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2199

Pershkrimi i produktit

Qumesht pastrues, bifazik me nje efekt te dyfishte: pastron lekuren nga tualeti dhe cdo papasterti tjeter, si dhe ushtron efekt antirrudhe. Ideal per lekure sensitive dhe kuperoze.

Bio. Vegan. E testuar per nikelin.

permban

Manjola, liquorice (jamball), aescine, pot marigold (verdhashka) – efekt qetesues.

Acid hialuronik – efekt te fuqishem hidratues dhe antirrudhe.

Uje portokalli – efekt astrigjent dhe relaksues.

perdorimi

Tundeni para perdorimit. Aplikoni nje sasi te vogel ne nje pambuk dhe beni pastrimin e fytyres. Nuk ka nevoje per shpelarje. Pas pastrimit rekomandohet perdorimi i Magnolia Soothing Face Cream dhe Tonico Lenitivo Bifasico.

paketimi

200 ml