NUTRACEUTICAL DEPUR·DRAIN

L1,900

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11814

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqimor i cili purifikon organizmin dhe largon likuidet e tepërta.

perdorimi

Tretni përmbajtjen e bustinës ne 500 ml ujë dhe pijeni gjatë gjithë ditës.

permban

  • Betula dhe luleradhiqe- me efekt purifikues për organizmin.
  • Kopri, misri dhe pilosella- largojnë lëngjet e tepërta mga organizmi.
  • Hibiscus dhe Fillanthus- përmirësojnë funksionimin e traktit urinar.
  • Moringa- rregullon balancën e peshës trupore.
  • Boronica- me efekt antioksidantë, si dhe favorizon mikroqarkullimin (duke lehtësuar kështu këmbët e lodhura).
  • Mullaga- mbron mukozat intestinale dhe ato të traktit urinar.
  • Vitaminë C- kontribon në formimin e kolagjenit natyral dhe mbron qelizat nga stresi oksidativ.

PAKETIMI

10 bustina.