DEFENCE HYDRA GIFT BOX

L5,500

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11537

Find in Store

Pershkrimi i produktit

BOOSTER INTENSIVE MOISTURISING SERUM 30 ml + OPTHYDRA NOURISHING MOISTURISING 50 ml

permban

BOOSTER INTENSIVE MOISTURISING SERUM 30 ml

Serum me veti të fuqishme hidratuese, për të gjitha llojet e lëkurave. Detoksifikon dhe hidraton lëkurën, duke e lënë atë të butë, të lëmuar dhe plot shkëlqim.

OPTHYDRA NOURISHING MOISTURISING 50 ml

Krem hidratues i përshtatshëm për lëkura të thata dhe shumë të thata, me një efekt që zgjat deri në 24 orë. Përmban kompleksin DetoxHyal5 (i pasur me acid hialuronik me veti të fuqishme hidratuese dhe ekstrakte bimësh me veti detoksifikuese).