DEFENCE MY AGE GIFT BOX

L7,860

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11538

Find in Store

Pershkrimi i produktit

RENOVATING EYES & LIPS SERUM 15 ml + INTENSIVE RENWING SERUM 30 ml + RENWING DAY CREAM 50 ml

RENWING DAY CREAM 50 ml

Krem i cili lufton tharjen e lekures, njollat kafe dhe humbjen e elasticitetit te shkaktuar nga ulja e nivelit te hormoneve.

Rekomandohet: Per te forcuar elasticitetin e lekures dhe per te ruajtur bukurine dhe rinine edhe pas te pesdhjetave, duke permiresuar aftesine natyrale te lekures per te perballuar plakjen dhe demet e shkaktuara nga ndryshimet hormonale.

RENOVATING EYES & LIPS SERUM 15 ml

Serum fluid per zonen rreth syve, me nje teksture te lemuar dhe arome delikate lule-detare. Bazuar në kompleksin “Resilience Skin”dhe  ekstraktin e arganit  parandalon tharjen  e lëkurës, humbjen e shkelqimit, rrit elasticitetin dhe e ben lekuren me kompakte . I pershtatshem per tu perdorur nga femrat pas moshes 50 vjec.

INTENSIVE RENWING SERUM 30 ml

Serum i cili Minimizon tharjen e lekures, humbjen e shkelqimit, rrit elasticitetin dhe e ben lekuren me kompakte.

permban

Kompleksi “Resilience Skin”: Sinergji mes perberesve te vecante si:

– Perberes aktiv nga petalet e trendafilit DAMASK: Nxisin rigjenerimin dhe aktivizimin e fibroblasteve.

– Polisakaride BIOTEKNOLOGJIKE: Kompesojne efektet e menopauzes ne lekure, duke permiresuar komunikimin midis epidermes dhe dermes.

Vitamina C: Antioksidant i fuqishem qe permireson shkelqimin e lekures dhe ndihmon ne parandalimin e njollave kafe.