DEFENCE XAGE GIFT BOX

L7,860

Ka stok

In Stock

SKU: 11539

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Remodelling Lifting Cream 50 ml, Concenytrated Serum 30 ml,  Eye contour serum 15 ml.

Remodelling Lifting Cream 50 ml

Krem dite dhe nate me efekt antirrudhë dhe lifting të lehtë. I përshtatshëm për lëkura normale dhe mikse.

Rekomandohet: Për të bërë lëkurën me kompakte dhe për të reduktuar rrudhat e theksuara, si pasojë e niveleve të uleta të hormoneve. Bazë e shkëlqyer për make up-in.

Concenytrated Serum 30 ml

Serum kundër rrudhave, me tekturë të lehte, të lëmuar, që përthithet lehtësisht nga lëkura. Stimulon rigjenerimin qelizor duke luftuar kështu edhe rrudhat më të thella. Përmban përqindje të lartë të kompleksit Rejuvanate SGF .

Rekomandohet: Për të fuqizuar efektin antirrudhë të kremit.

Eye contour serum 15 ml

Serum për zonën e syve, kundër rrudhave, me efekt lifting. Lufton qeset dhe rrathët e zinj të krijuar poshtë syve. I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurave. I testuar oftamologjikisht.

 

permban

Remodelling Lifting Cream 50 ml

Rejuvenate SGF™: Kompleks me perberes te vecante, duke perfshire matrikine, sakaride te prodhuara bioteknologjikisht dhe ekstrakt te paster te krokodit, qe stimulojne clirimin e faktoreve kryesore te rigjenerimit se lekures, duke rritur keshtu aktivitetin e fibroblasteve dhe biodisponueshmerine e kolagjenit natyror, elastines dhe acidit hialuronik.

Genistein: Izoflavon soje qe stimulon prodhimin e kolagjenit dhe elastines.

Lipodipeptide: Bejne te mundur minimizimin e renies dhe rrudhosjes se lekures.

Concenytrated Serum 30 ml

Rejuvenate SGF™: Kompleks me përbërës të vecantë, duke përfshire matrikine, sakaride të prodhuara bioteknologjikisht dhe ekstrakt te pastër të krokodit, që stimulojnë clirimin e faktorëve kryesorë të rigjenerimit të lëkurës, duke rritur keshtu aktivitetin e fibroblasteve dhe biodisponueshmërinë e kolagjenit natyror, elastines dhe acidit hialuronik.

Mikrosfera me efekt “Soft FOCUS”: Reduktojne dukshëm rrudhat. I japin lëkurës ndjesi mëndafshi duke e berë më rrezatuese.

Eye contour serum 15 ml

Rejuvenate SGF™: Kompleks me përbërës te vecante, duke perfshire matrikine, sakaride te prodhuara bioteknologjikisht dhe ekstrakt te paster te krokodit, qe stimulojne clirimin e faktoreve kryesore te rigjenerimit se lekures, duke rritur keshtu aktivitetin e fibroblasteve dhe biodisponueshmerine e kolagjenit natyror, elastines dhe acidit hialuronik.

Ekstrakt  Plankton: Efekt dekogjestant. Ka veti vazoprotektive te cilat ndihmojnë në minimizimin e rrathëve të zinj poshtë syve.

Biopolimer i proteinave të bajames së ëmbël: Formon një rrjetë tre-dimensionale që krijon një film të vazhdueshëm, elastik dhe të butë mbi lëkurë i cili përmirëson qëndrueshmërinë e lëkurës dhe zbut rrudhat.

 

 

 

perdorimi

Remodelling Lifting Cream 50 ml

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë dhe dekolte, pas pastrimit të lëkurës. Për të rritur efektivitetin përdoreni pas serumit SKINERGY.

Concenytrated Serum 30 ml

Aplikoni disa pika te produktit  në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë dhe dekolte pas pastrimit të lëkurës. Pas tij aplikoni kremin tuaj të përditshëm.

Eye contour serum 15 ml

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastrimit të fytyrës.