Skin Youth Cream

L3,700

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1860

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem revitalizues i cili mbron lekuren nga stresi oksidativ.

– Ristrukturon lekuren

– Rigjeneron lekuren ne saje te permbajtjes se sistemit te lipideve.

– Parandalon plakjen e parakohshme

– I rikthen hidratimin dhe shkelqimin lekures

perdorimi

Aplikoni cdo mengjes dhe ne mbremje.

paketimi

50 ml

permbajtja

  • Sistemi rigjenerues I lipideve (RSL)
  • Vitamin E
  • Ekstrakt orizi
  • Acid Hialuronik

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.