SO PURE SHOWER FOAM- 200ML

L950

Ka stok

In Stock

SKU: 13527

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xhel dushi e formuluar me surfaktantë të butë, me tolerancë të lartë, pa SLES, është i pasuruar me glicerinë dhe panthenol për të ruajtur barrierën e lëkurës.

Aromat:

  • Lulesh
  • Frutash dhe agrumesh
  • Aromë e freskët detare

 

permban

  • Bazë e butë pastrimi – Kombinim i surfaktantëve të përzgjedhur për të marrë një shkumë të butë dhe të bollshme, me një efekt të reduktuar delipidizues.
  • Glicerina Kontrollon efektin delipidizues të bazës së pastrimit dhe i ofron lëkurës hidratim shtesë.
  • Panthenol (pro-vitamina B5) – Agjent mbrojtës për lëkurën.

perdorimi

Fërkojeni në lëkurë të lagur për të bërë një shkumë të butë, më pas shpëlajeni tërësisht.