Soft Fix Plaster – Leukoplast Letre

L140

Ka stok

In Stock

SKU: 0235

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Leukoplast letre ideal per lekure sensitive. Ndihmon ne fiksimin e garzave tek plaget e ndryshme. Tolerohet shume mire nga lekura dhe nuk e pengon ate te marr fryme. Mund te prihet lehtesisht pa gershere.

PERMASAT

Kodi Soft Fix - tnt plasters on spool - with spool cover and single box Box Cmimi
0235 cm 1,25 x 5 m 1 pc 130 L
0236 cm 2,5 x 5 m 1 pc 150 L
0237 cm 5 x 5 m 1 pc 220 L