Ankerplast Aquablock

L340

Ka stok

In Stock

SKU: 0085

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ankerplast AquaBlock ofron mbrojtje maksimale qe zgjat, nga uji dhe bakteret. I perbere nga nje poliuretane special transparent, i cili lejon lekuren te marre fryme lirisht. Eshte shume i holle dhe transparente cka e ben lehtesisht te perdorshem.

PERMASAT

Kodi Aquabloc strip plasters WITH ANTIBACTERIAL PAD Box Cmimi
0085 20 pcs medium 19 x 72mm 20 strip 340 L
0093 10 pcs large 25 x 72 mm 10 strip 220 L
0089 20 pcs rounded 20 strip 270 L
0086 20 pcs assorted 20 strip 290 L
12058 10cm x5 12 strip 590 L