SOFT FIX 5CMX5M LEUKOPLAST LETER

L250

Ka stok

In Stock

SKU: 0237

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Leukoplast letre ideal per lekure sensitive. Ndihmon ne fiksimin e garzave tek plaget e ndryshme. Tolerohet shume mire nga lekura dhe nuk e pengon ate te marr fryme. Mund te prihet lehtesisht pa gershere.