Classic Fix Plaster – Leukoplast Klasik

L290

Ka stok

In Stock

SKU: 0176

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Leukoplast me ngjitje qe zgjat. I pershtatshem per lekure normale. I disponueshem ne 2 ngjyra (bezhe dhe te bardhe).

PERMASAT

Kodi Classic Fix - fabric plasters on spool - with spool cover and single box Box Cmimi
0176 cm 2,5 x 5 m - white color 1 pc 260 L
0175 cm 1,25 x 5 m - skin color 1 pc 160 L
2301 cm 5 x 5 m – white + skin color 1 pc 450 L
12460 cm 10 x 5 m skin color 1 pc 680 L