CLASSIC FIX 10 CM x 5 M -PIC

L680

Ka stok

In Stock

SKU: 12460

Pershkrimi i produktit

Leukoplast me ngjitje qe zgjat. I pershtatshem per lekure normale. I disponueshem ne 2 ngjyra (bezhe dhe te bardhe).