BENDE GARZE 7 CM X 5 M X 10 COP – PIC

L85

Ka stok

In Stock

SKU: 0155

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Bende 100 % pambuku, e bute, e cila ka veti te mira fiksuese dhe mbrojtese. Ne ndryshim nga bendet e tjera, Dress Fix eshte e perbere nga thurje me fije dyshe, cka e ben shume te forte.