BENDE ELASTIKE FLEXA ELAST 5CM X 4.5M

L75

Ka stok

In Stock

SKU: 12059

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Bende elastike me vetengjitje. E bute, kompakte dhe lehtesisht e fiksueshme ne cdo zone te trupit. Ngjitet vetem tek copa mbi te, jo ne lekure apo floke. Nuk ka nevoje per kapese apo ngjitese per tu fiksuar.