Bende Garze – Dress Fix

L75

Ka stok

In Stock

SKU: 0154

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Bende 100 % pambuku, e bute, e cila ka veti te mira fiksuese dhe mbrojtese. Ne ndryshim nga bendet e tjera, Dress Fix eshte e perbere nga thurje me fije dyshe, cka e ben shume te forte.

PERMASAT

Kodi Dress Fix Hemmed bandages in single box Box Cmimi
0154 cm 5 x 5 m 1 pc x 10 60 L
0155 cm 7 x 5 m 1 pc x 10 70 L
0151 cm 10 x 5 m  1 pc x 10 90 L