Garze sterile per syrin – Optisoft

L470

Ka stok

In Stock

SKU: 0208

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Garze sterile per zonen e syve. Fale materialit te bute qe ka mbron syrin pa penguar ajrosjen e tij. Shume i lehte per tu vendosur dhe hiqet lehtesisht pa shkaktuar dhimbje.