Sensitive Fix – Leukoplast Najloni

L170

Ka stok

In Stock

SKU: 0221

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Leukoplast me ngjitje qe zgjat. I pershtatshem edhe per lekure shume te ndjeshme dhe delikate. I lehte per tu aplikuar ne cdo zone te trupit. Nuk pengon frymemarrjen e lekures. Mund te pritet pa gershere.

PERMASAT

Kodi Sensitive Fix - silk plasters on spool - with spool cover and single box Box Cmimi
0221 cm 1,25 x 5 m 1 pc 160 L
0222 cm 2,5 x 5 m 1 pc 200 L
0223 cm 5 x 5 m 1 pc 320 L