TRIDERM ALFA FLUID BASE

L1,550

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2766

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem hidratues dhe mbrojtes, i pershtatshem per lekura shume te thata dhe te ndjeshme. Emulsion i lengshem i bazuar ne nje numer shume te ulet perberesish qe e bejne te pershtatshem per lekura sensitive dhe per lekura me tendence alergjike.

permban

Glicerine: Substance qe ka veprim hidratues dhe mbrojtes.

Perdorimi: Aplikojeni ne lekure te thate dhe masazhojeni butesisht derisa te perthithet plotesisht.

paketimi

200 ml