TRIDERM OIL SHAMPOO

L1,250

Ka stok

In Stock

SKU: 0433

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo vajore per floke delikat dhe skalp te irrituar (dermatit seborroik). Ideale per neonatet dhe sidomos ne prezence te rrjebulles. I pershtatshem per larjen frekuente te flokeve, duke i lene ata te bute e te lemuar.

PERMBAN

Vajra mineral: Substanca lipofilike, te cilat nuk shkaktojne irritim apo alergji te  lekures.

Glicerine dhe Pantenol: Zbut dhe hidraton lekuren.

Agjente te bute pastrues: Pastrojne lekuren duke ruajtur pH e saj.

PERDORIMI

Per larje te perditshme. Aplikojeni produktin ne floke te lagur, masazhojeni dhe shpelajeni. Ne rast irritimi, lereni ate per disa minuta para se ta shpelani.

PAKETIMI

200 ml