5-HTP 100 mg Veg Capsules

L2,200

Ka stok

In Stock

SKU: 11744

Find in Store

Pershkrimi i produktit

5-HTP është metaboliti mes aminoacidit L-triptofan dhe serotoninës i nxjerrë nga farat e një bime afrikane (Griffonia simplicifolia)

perdorimi

1 kapsulë në ditë, mundësisht me stomakun bosh para se të flini në darkë.

paketimi

60 kapsula

permbajtja

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
5-HTP (hidroksitriptofan) (nga ekstrakti i farave të Griffonia simplicifolia) 100 mg *

perberes te tjere

Miell orizi dhe hipromelozë (kapsulë celuloze)